Velmi oblíbený produkt Bellatex Bavlněné povlečení Květ s pruhem růžová, 200 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm pocházející od značky Bellatex za akční cenu 849 Kč. Zobrazit více »
pro vybrané produkty
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Bellatex Bavlněné povlečení Květ s pruhem růžová, 200 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm oblíbené značky Bellatex - toto zboží si můžete nechat doručit po slevě za 849 Kč. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě Kč. Garantujeme spokojenost z nákupu.
2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 200 x 220 cm
Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.Povlečení je vyrobené z příjemné bavlny a zajistí dokonalé pohodlí při spánku. Také krásně vypadá a má kvalitní potisk, což zaručuje rozměrovou i barevnou stálost. Je šité z jednoho kusu látky v šíři 220 cm. Aby povlečení sloužilo co nejdéle, doporučujeme prát po rubu se zapnutými uzávěry.Souprava obsahuje:
2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 200 x 220 cm
Popis produktu Bellatex Bavlněné povlečení Květ s pruhem růžová, 200 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm